• Indyk z korzenną pomarańczą
    Indyk z korzenną pomarańczą

Pyszna, urozmaicona dawka zdrowia.Przeznaczona dla osób dbających o utrzymanie smukłej sylwetki lub chcących zgubić nadprogramowe kilogramy.Zbilansowana dieta nie powodująca zakwaszenia organizmu, przygotowana zgodnie z normami polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Zapewniająca nam odpowiednią ilość składników odżywczych, niezbędnych do zaspokojenia potrzeb żywieniowych.

 

1200 (kcal) - Intensywnie redukcyjna

Dieta intensywnie redukcyjna z niskim indeksem glikemicznym, przynosząca szybkie efekty w odchudzniu. 

1500 (kcal) - Redukcyjna

Dieta redukcyjna.

1800 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna

2000 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna, dobrana najczęściej przez wzgląd na aktywność fizyczną. Dla niektórych osób może być również dietą redukcyjną 

2500 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna, dobrana najczęściej przez wzgląd na aktywność fizyczną. Dla niektórych osób może być również dietą redukcyjną. 

Wybór kaloryczności

Wybór kalorycznosci diety zależy od indywidulanych potrzeb każdego organizmu, stopnia aktywności fizycznej czy masy ciała. Jeżeli potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu, aby skonsultować się z naszym dietetykiem. 

 

55.00 55.00
Cena: 55.00
Zapytaj o produkt

Komentarze

Magda W. 2017-01-02

Smacznie, wszystko świeże, miły kontakt z obsługą, elastyczni. Polecam !!!

Jacek K. 2016-11-27

To fajna dieta wybrałem na początek 1500 ale okazało się że przy dużej aktywności fizycznej, chudłem w zbyt dużym tempie. Po konsultacji z dietetykiem ustawiłem dietę jak należy. Polecam tę firmę.!

Dodaj komentarz

Polecamy także:

Wege

58.00

Bezglutenowa

56.00

Sport

65.00
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także