Dieta Wege zbilansowana do Twoich potrzeb, chroniąca przed niedoborami składników pokarmowych. Z diety wykluczono wszystkie gatunki mięsa i jego przetwory. Na życzenie klientta możemy wykluczyć również ryby. Dieta dopuszcza spożywanie produktów mleczarskich i jaj.

 

1200 (kcal) - Intensywnie redukcyjna

Dieta intensywnie redukcyjna z niskim indeksem glikemicznym, przynosząca szybkie efekty w odchudzniu. 

1500 (kcal) - Redukcyjna

Dieta redukcyjna.

1800 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna

2000 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna, dobrana najczęściej przez wzgląd na aktywność fizyczną. Dla niektórych osób może być również dietą redukcyjną 

2500 (kcal) - Strukturalna

Dieta strukturalna, dobrana najczęściej przez wzgląd na aktywność fizyczną. Dla niektórych osób może być również dietą redukcyjną. 

Wybór kaloryczności

Wybór kalorycznosci diety zależy od indywidulanych potrzeb każdego organizmu, stopnia aktywności fizycznej czy masy ciała. Jeżeli potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu aby skonsultować się z naszym dietetykiem. 

 

58.00 58.00
Cena: 58.00
Zapytaj o produkt

Komentarze

Kaśka W. 2016-11-27

Zamawiam dietę wege już jakiś czas a dla męża Sportową. Od jakiegoś czasu mąż mi podjada moje potrawy i ostatnio zamawia przemiennie dla urozmaicenia.

Joanna 2016-11-27

Jestem wegetarianką od 15 lat. W wielu firmach sam fakt ze jestem na diecie powodował dziwne komentarze i niezbyt urozmaiconą dietę. Standard "Masz bez mięsa" więcej surówki. Dopiero tu mogę zamawiać potrawy różnorodne i dość smaczne.

Dodaj komentarz

Polecamy także:

Standard

55.00

Bezglutenowa

56.00

Sport

65.00
 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także